538426939 info@hodowlafci.pl

Plany hodowlane

Nasze planu hodowlane na najbliższy czas przepełnione są wielki nadziejami. Już niebawem rozpoczniemy wyjazdy wystawowe, na których prezentować będziemy:

Vlastelin Kolec CHELSEA – nasza pierwsza sunia gryfonika brukselskiego. Ślicznotka została przywieziona z Ukrainy, a już niebawem, mamy nadzieję, zostanie naszą pierwszą sunią hodowlaną tej właśnie rasy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DON CORLEONE Made by Love – maluch, który już niebawem będzie mógł zacząć karierę wystawową wśród szczeniąt. Mamy nadzieję, że wyrośnie z niego wyjątkowy przystojniak. Choć póki co nie prezentuje się jak przyszły champion, to pamiętajmy, że „brudne dzieci to szczęśliwe dzieci” 😉

don corleone

 

 

 

 

 

 

 

Z końcem roku 2021 na wystawach zacznie pokazywać się również kolejny malec z naszej hodowli. Tricolorowy chłopak, syn naszej Bonnie i Lionhearta, reproduktora będącego w hodowli Fioletowa Magia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druga połowa 2021 oraz cały 2022 rok będą dla nas bardzo ważne. Na wystawach w całym kraju i za granicą zaczną być prezentowane psy z naszym przydomkiem, które z ostatnich miotów trafiły do kilku różnych hodowli. Mamy ogromne nadzieje, że ich osiągnięcia będą wspaniałe, a hodowla Made by Love wpisze się na dobre w rodowody wielu Championów. Zarówno w rasie Jack Russell Terrier, jak i Gryfoników.

ALL RIGHTS RESERVED