538426939 info@hodowlafci.pl

SUCZKI

 

BONNIE Made by Love

Bonnie made by love
Bonnie Made by Love

Włos: złamany     Wzrost: 28cm     Waga: 6kg    ur. 20.08.2018

Rodzice: IGŁA-ROSA z Klanu Zabłocie & CIEPŁA KLUCHA Gwiazda Podhala

Badania genetyczne rodziców do pobrania poniżej, Bonnie jest „wolna po rodzicach” o czym można przeczytać więcej tutaj: link. Oznacza to, że nie jest chora, nie jest nosicielem, a jej szczeniaki na pewno nie będą miały mutacji w genach odpowiedzialnych za PLL,LOA,SCA,JBD.

Badania genetyczne Igła, Badania genetyczne Klusek

Charakter: Bonnie to pierwsza sunia hodowlana z naszym przydomkiem. Jest bardzo wesoła, energiczna, ale potrafi okazywać także czułość. W szczególności pokochała panów w naszej rodzinie. Ciekawska, jak na Jacka przystało. Nie dopuści do tego, by cokolwiek działo się bez jej udziału. Na ogół szalona i subtelna, jednak gdy na horyzoncie pojawia się jedzenie – nie przepuści okazji, by je zjeść. Nawet, jeśli nie jest przeznaczone dla niej ;). W pobliżu Bonnie w niebezpieczeństwie znajduje się także kawa, do której wiecznie chce włożyć pyszczek. Wszystkich gości zawsze chce przywitać osobiście, niejednokrotnie rozsiadając się na ich kolanach. Jeszcze nikt nie wyszedł z naszej hodowli bez spotkania z Bonnie, bez wygłaskania jej i zachwytów nad jej szczególną urodą.

Wystawy:

    • 14. International dog show (CACIB) 8.06.2019 Bytom – ocena bardzo dobra
    • IV Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich Jeleśnia 3.05.2019 – ocena wybitnie obiecująca, lokata: 1

Mioty

 

 

 

IGŁA ROSA Z KLANU ZABŁOCIE

Włos: gładki   Wzrost: 25cm    Waga: 5kg    ur. 14.02.2016

Rodzice: ROSA Dwór Dębogóra & FREDI CHARLY z Klanu Zabłocie

Badania genetyczne do pobrania

Charakter: Igiełka to szczególny Jack, dokładnie taki, jakiego stworzył założyciel rasy. Radosna, aktywna, inteligentna, a przy tym czujna, lojalna i absolutnie bezkompromisowa. Jest bardzo odważna i wytrwała, jeśli coś „postanowi”, ciężko ją od tego odwieść. Wiedzą o tym szczególnie szpaki, które atakują nasze drzewa owocowe, dodatkowo prowokując i zaczepiając Igłę. Cierpliwie czeka niewzruszona, aby w odpowiednim momencie jednym susem pochwycić szkodnika, który podczas zaczepiania zbytnio obniżył lot. Każde zadanie dla niej to wielkie wyzwanie, które realizuje zapalczywie. Jeśli nie damy jej żadnego zadania – chętnie znajdzie je sama, np. próbując przekopać się do Chin ;). Igiełka jest bardzo wiernym i lojalnym psem, który okazał wiele cierpliwości wobec wszystkich naszych szczeniąt, a także ludzkich dzieci.

Wystawy:

  • XII Letnia Wystawa Psów Rasowych w Będzinie 29.07.2017 – ocena bardzo dobra
  • III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – International Dog Show (CACIB) 22-23.07.2017 – ocena bardzo dobra, lokata: 4
  • 43. Beskidzka Wystawa Psów Rasowych Wisła 1.07.2017 – ocena doskonała
  • XXI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach 17.03.2017 – ocena bardzo dobra

Mioty:

BRANDY DAISY Jurassic Jack

BRANDY DAISY Jurassic Jack

Włos: złamany    Wzrost: 28cm    Waga: 5kg    ur. 20.05.2019

Rodzice: CH.PL. ELEN Colosseum & CH.PL  Nado Shiz’s POMPEIUS’GA

Badania genetyczne do wglądu na miejscu w hodowli. Nie jesteśmy ich właścicielem i nie możemy ich udostępnić. 

Charakter: Daisy jest uroczą sunią, która uwielbia zabawę i wszelkie przygody. Nie ma w zwyczaju omijać żadnej rzeczki, jeziorka, czy choćby kałuży, a moczenie się to jej ulubione zajęcie (oczywiście zaraz obok zabawy). Jak na Jacka przystało, jest nieustępliwa, odważna i bardzo ciekawska. Cierpliwość nie jest jej mocną stroną. Kiedy nie może się czegoś doczekać, podskakuje jak sprężynka. Lubi postawić na swoim i nieustannie wsadza nosek wszędzie, gdzie może wywęszyć coś interesującego. Jest wiecznym szczeniakiem.

Wystawy: z uwagi na COVID, sunia po przeglądzie miotu. Otrzymała uprawnienia hodowlane.

Mioty:

ALL RIGHTS RESERVED